Женска Селена Биди Цвеќиња Графичка Маица

Женска Селена Биди Цвеќиња Графичка Маица

DEN 239.84

Достапност

Биди Биди Бом Бом..прославете Ја Селена со оваа живописна Графичка Маица. Сигурно ќе снимате веднаш до врвот на ротацијата на вашите омилени, оваа опуштена маичка за фит дечко е идеален избор за секој обожавател. Спарете го со вашите омилени фармерки или шорцеви за непобедлива викенд облека. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено, дечко фит. Деколте : Екипажот. Затворање : стил На Пуловер. Ракави : Краток / ли>. Џебови : Никој. Карактеристики : Графички напред. Quintanilla, Авраам, Сите Права Се Задржани. Селена Графичка Маица за Јуниори.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката