Без граници јуниори маичка за вратот со долги ракави, 3-пакувања, големини XS-xxxl

Без граници јуниори маичка за вратот со долги ракави, 3-пакувања, големини XS-xxxl

DEN 2.33

Достапност

Соло или слоевит? Вие одлучувате без маица за вратот на вратот без граници. Модерен класик, оваа полу-опремена маичка ги обезмастува вашите кривини и се чувствува супер меко благодарение на плетениот дрес на памук-мешавина. Лизгајте го под вашиот омилен џемпер или фланел за додадена топлина (и поп боја) или оставете го да блесне самостојно. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : Ребреста лажичка деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена ткаенина; Бесплатно со ознака за удобно вклопување. Маичка за вратот на вратот 3-пакет за јуниори од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката