Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 4

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Рамна Лента Големина 4

DEN 752.00

Достапност

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 14 карати, оваа лента широка 8мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 4. Метална Тежина : 5,87 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Бела. Бенд Ширина : 8мм. Прстен Големина : 4. Дебелина од 1,2 мм. Лесен. Цврсто. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката