10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Квадратни Рамка Кластер Прстен Cttw

10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Квадратни Рамка Кластер Прстен Cttw

DEN 4623.84

Достапност

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред да ви биде испратен. Во (многу) неверојатен случај дека не сте задоволни, едноставно вратете се за 100% поврат.ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-кога нарачувате денес, вие сте заштитени. Предметот доаѓа Со Гаранција за враќање на парите без прашања во комбинација со услуги на клиентите од светска класа. Бесплатно Враќање и Враќање На Средствата И Доживотна Гаранција И Бесплатна Испорака Од Втор Ден НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ПЛАЌАЈТЕ МАЛОПРОДАЖБА - висококвалитетниот и буџетскиот свесен е наш приоритет. Сите парчиња поминуваат проверки на квалитетот пред пратката. Вашето задоволство е важно за нас и знаеме колку е важно ова посебно парче, затоа го правиме со висококвалитетни компоненти во кои може да се ужива цел живот.КЛАСИЧЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН СЕКОЈДНЕВЕН НАКИТ-Без разлика дали барате нешто во класичен или безвременски стил или се надевате дека ќе направите ново откритие, ние сме воодушевени што ќе обезбедиме совршено рачно изработено парче накит за да одговара и да ги надмине вашите очекувања. Оваа ставка ќе биде прекрасен начин да ја изразат својата љубов кон вашиот значајни други и совршен За Годишнина, Божиќ, Роденден, Денот На Вљубените, или само затоа што!Овој дизајн е Елегантен и Модерен, но Сепак Класичен И Елегантен Стил. погоден за секоја пригода како секојдневно носење дома и канцеларија. Внимателно спакувани во убава кутија за накит. Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката ,Свадбата, Денот На Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Доаѓаат Во Бесплатен Подарок За Накит Со Потпис Метален Тип : Бел Златен Метален Печат : 10кгем Тип : Дијамантска Тежина : Јасност на цтдијамон : I3diamond Cutround brilliant Изработен во Бело Злато од 10кт. 1/10 Карати вкупна тежина. Тежи 1,52 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката