Накит Нерѓосувачки Челик Двоен Ред Нараквица Цврст 14к Дијамант Сече Златни Шипки Полиран финиш

Накит Нерѓосувачки Челик Двоен Ред Нараквица Цврст 14к Дијамант Сече Златни Шипки Полиран финиш

DEN 3664.00

Достапност

Безвременски и елегантен! Оваа нараквица Од не ' рѓосувачки челик Од Американски Челик има дизајн со двоен ред со златни дијаманти ОД почва 14к. Материјал : Акценти : 14к Цврст Златен Материјал : Примарен : Тип На Производ Од Нерѓосувачки Челик : Накит Тип На Накит : Нараквици Тип На Нараквица : Машки Машки Тип : нараквица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката