Венци За Влезната Врата Ново Презиме Во Текот На Целата Година Предната Врата Венец Предната Врата Писмо Фарма Венец Со Венец Лак Пролет Венци За Влезната Врата На?

Венци За Влезната Врата Ново Презиме Во Текот На Целата Година Предната Врата Венец Предната Врата Писмо Фарма Венец Со Венец

DEN 255.84

Достапност

2023 Ново Презиме Во Текот На Целата Година Предна Врата Венец Влезна Врата 26 Букви Фарма Венец Со Венец Лак Пролетни Венци За Предната Врата Надворешна Закачалка Карактеристики : ● Материјал● - овој знак за добредојде на тремот. Изработено од висококвалитетно дрво, има семејно име, вештачко зеленило и рустикален лак. Изгледот е убав и издржлив.● Име Во Текот На Целата Година Венец На Влезната Врата-вашите украси за сите сезони ќе бидат завршени со Ова Презиме Во Текот на Целата Година Влезната Врата! Тоа е идеален додаток на дизајнот на ентериерот во вашиот дом. Презимето Венец На Влезната Врата Преку Целата Година е идеално за градинарски украси, подароци За Денот На Таткото и Денот на Мајката, нови домашни благослови, пролетни забави и свадбени знаци. идеално и за тоа!●Опционално Презиме-Изберете свое презиме за да ја изразите вашата личност; А-З има се. Одличен подарок за секоја пригода! Може да се користи во текот на целата година и ќе ви дава дневни вдишувања на пролетта. Родендени, секоја празнична прослава, празници или како за нови соседи или сопственици на куќи!`+Сите Сезони Знак За Добредојде-секоја влезна врата, мантија, ѕид или влез ќе изгледа со овој монограмски знак. Оваа закачалка за врата е идеална за виси насекаде во куќата во текот на целата година како подарок.●Лесно За Закачување-за да ја истакнете влезната врата оваа сезона, закачете венец на неа користејќи венец. Презимето Во Текот На Целата Година Венецот На Влезната Врата е изработен од издржливо дрво и висококвалитетна пластика.Презиме Во Текот На Целата Година Венец На Влезната Врата, 16" Знак За Добредојде За Декор На Тремот На Влезната Врата Со Венец И Лак, Добредојдовте Венец За Закачалка На Влезната Врата За Пролет Лето All Сите Сезони Детали За Производот Материјал : детали за материјалот од Дрво : дрвото доаѓа со лента прикачена на знакот за закачување : 16 ин Декоративен Венец За Цвеќе : Одлично За влезната врата,влезот, ѕидот на тремот, прозорецот и декорот на каминот. Разновидна Декорација : живописните цвеќиња го олеснуваат осветлувањето на вашиот празничен пејзаж. Совршен за украси за домови и градини, Божиќ, забави, родендени, празници, свадби, самостојни проекти и многу повеќе. Производот е квалитетен и е издржлив. Совршен подарок за Денот на Мајката, роденден, Велигден, годишнина, загревање на куќата, дипломирање, пензионирање, давање благодарност, денот на вљубените, Подароци За Божиќен декор. Атрактивен специјален дизајн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката