Лале Венец Цвет Венци За Влезната Врата, Пролет Свила Венец Со Зелени Лисја За Прозорец Ѕид Свадба Денот На Вљубените Декор

Лале Венец Цвет Венци За Влезната Врата, Пролет Свила Венец Со Зелени Лисја За Прозорец Ѕид Свадба Денот На Вљубените Декор

DEN 335.84

Достапност

Овој венец е направен од вештачко цвеќе што ги покрива и предниот и задниот дел, направете безвременски сезонски декор за домот. Едноставна елегантна и удобна боја, живописна природна форма, создаваат уметничка романтична средина. Ова лале, светло во боја.виси на влезната врата видливо, направете ги вашите пријатели, посетителот да го почувствуваат здивот на пролетта. Спецификации : . - Материјал : Свила. - Големина : 40см/15,7 инчи. Содржина На Пакетот : . - 1 х Лале венец Сигурен материјал : 40см во дијаметар. Добро направен, светол и реален изглед. Дизајн на симулација, нетоксичен, невкусен, основен за градинарство, погоден за додатоци за занаети за декорација на семеен одмор. Убава и светла, секогаш одржувајте добро расположение. Супер реален дизајн на цвет од лале кој изгледа како вистински цвет со прекрасни зелени лисја помеѓу цвеќињата за поприроден и елегантен изглед. Можете да го закачите на вашиот камин и на влезната врата или ѕидот од дневната соба. Разновиден : Совршен декоративен цвет за специјални прилики како што се свадби, фестивали, забави, домашен декор, градини, огради, цветни придонеси, шупи, канцеларии, кафулиња. Уникатниот дизајн на венец од лале користи Рачно Изработен за да создаде живописен, живописен венец. Прекрасен пламен шема лалиња светла и убава, декорација на фантастична влезната врата. Оваа венец може да се користи во затворени простории или на отворено, или Во Прозорци. Прекрасни венци од лале може да се користат како Венци За Денот на Вљубените, Велигденски венци и Венци За Денот на Мајката како подароци.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката