Војна на ѕвездите Момчиња И Момчиња Хаски Нека Силата Биде со Вас Графичка Маица

Војна на ѕвездите Момчиња И Момчиња Хаски Нека Силата Биде со Вас Графичка Маица

DEN 1.00

Достапност

Фатете ја неговата нова омилена маичка "Војна На Ѕвездите" со Борци Со Х-крила, Милениумскиот Сокол и иконската изрека?Нека силата биде со вас. Екипажот; пуловер. Кратки ракави. Контраст печатење. ● Lucasfilm Ltd. Сите Права Се Задржани. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Произведено Во Кина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката