Inktastic Го Закачив Срцето На Мими Со Подарок За Риболов Прачка Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Го Закачив Срцето На Мими Со Подарок За Риболов Прачка Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапност

Нашата симпатична Маица За Мали Деца на Мими Го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за секој нов внук или внука. Inktastic Го Закачив Срцето На Мими Со Риболов Прачка Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Портокал 2 T. Одличен подарок за мајки кои сакаат да рибаат. Идеален за риболов тематските роденденски забави. Нашата симпатична Маица За Мали Деца на Мими Го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за секој нов внук или внука. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. денот на мајките деца мимис игра на зборови дете симпатична тема семејство пол откриваат баба баба мими дете од предучилишна возраст облека за деца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката