Штрајк Кралот Супер Жаба 4 Зелена Тиква Бисер Стомакот Мека Мамка Наведуваш

Штрајк Кралот Супер Жаба 4 Зелена Тиква Бисер Стомакот Мека Мамка Наведуваш

DEN 3.00

Достапност

Комбинирање и одличен дизајн Со Бескомпромисно ниво На квалитет На Штрајк Кинг, мамката За риболов На Мамка За Крал На Штрајк обезбедува неверојатни самостојни перформанси. Обликуван со две стапала на лопатка со тешко удирање, Кралот На Ударот Супер Жаба генерира акција со висока фреквенција, без разлика дали се лизга преку капакот или плива во отворена вода. Две стапала на лопатка со тешко удирање. Натопена со совршена количина сол.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

PowerBait® Grass Pig
  • Новак

PowerBait® Grass Pig

DEN 0.33

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�