Женски Фустани Дозвола За Кратки Ракави Женски Пуловер На Плажа Бохо Сарафан Со Кратки Ракави Лабав Долг Фустан

Женски Фустани Дозвола За Кратки Ракави Женски Пуловер На Плажа Бохо Сарафан Со Кратки Ракави Лабав Долг Фустан

DEN 1.33

Достапност

Можете да го облекуваат нагоре или надолу за различни прилики. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. секси стил, совршен за забава, излегување, ноќно излегување, состанок, матура, клуб, свадби, коктел, костим топка итн.32 "Должина : 123cm/48. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема На Кратки Ракави : Деколте За Печатење : Должина На Фустан : Декорација До Глуждот : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добивате : 1 Х Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина : С Биста : 98см/38,58" Ракав : 41см/16.14" Должина : 120см/47.00,женска плус големина фустани царинење,Женска Фустани Кратко Sleeve Царинење,долг ракав фустани за жени,женска фустани лето 2023,женска фустани лето свадба,женска фустани лето макси,женска фустани лето макси должина,женска фустани лето царинење,летни фустани за жени,женска летни фустани плус големина,женска летни фустани плус големина бесплатен превозот,женска летни фустани плус големина и џебови,женска летни фустани плус големина розова,женска летни фустани плус големина со кратки ракави над колената,женска летни фустани плус големина над колената,женска летни фустани со џебови,женска летни фустани со џебовите и ракавите,женска летни фустани midi,женска фустани лето макси,женска midi фустани со ракави,женска midi фустани со ракави и бесплатен превозот,женска фустани midi и макси должина на летото,топла розова облека за жени,розев фустан за обичните жени,розова облека за жени на партијата,розова облека за жени секси,розова облека за жени лето,розова облека за жени со ракави,розова облека за жени гроздобер.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Лесно за ставање и полетување. 3/4 ракав фустан midi должина,Женска Фустани за Свадба Гости ,женска фустани за свадба гостин 3/4 ракав,женска фустани за свадба гостин лето,женска фустани за свадба гостин со ракави,женска фустани за свадба гостин со chiffon маска,Женска Фустани Долг Ракав Царинење,женска макси фустани со ракави плус големина,летни фустани за жени царинење,женска фустани 3/4 ракави, макси,женска долго фустани царинење,Женска Долго Фустани Царинење,женска партија фустани долг ракав,Женска Макси Фустани,долг ракав облека за жени плус,женска плус големина фустани,женска фустани секојдневен лето,секојдневен фустани за жени,Женска Фустани за Свадба Гости,летни фустани за жени,женска фустани плус големина царинење,летни фустани за жени царинење под 10.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката