Кавеитл Женски Летни Фустани, Модни Жени Без Ракави V Вратот Лето Удобна Еднобојна Обична Лабава Резервоарска Облека Виолетова, М

Кавеитл Женски Летни Фустани, Модни Жени Без Ракави V Вратот Лето Удобна Еднобојна Обична Лабава Резервоарска Облека Виолетова,

DEN 0.33

Достапност

Модни Жени Без Ракави V Вратот Лето Удобна Еднобојна Секојдневна Лабава Резервоар Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Фустан Без Ракави,Анк, Секојдневен, Заоблен Врат, Џебна Облека,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Фустан За Печатење Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : лето /Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Length MMedium6103684-110cm/33.07-43.31"138cm/54.33" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 84-110cm/33.07-43.31 "Должина : 138cm/54.33" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Летни каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа. Прилика : можете да го усогласите со појас и јакна, ќе има поинаква убавина. Погоден за секојдневен, свадба, забава, одмор, улица, секојдневен живот. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката