Метална Диференцијална Брава Диференцијална Шкафче Калем За Аксијален RB Ryft RC Роботот Автомобил Надградба Делови

Метална Диференцијална Брава Диференцијална Шкафче Калем За Аксијален RB Ryft RC Роботот Автомобил Надградба Делови

DEN 2.33

Достапност

Залихи на алатки : Категорија На Склопување Делови И Акс : Серво Додатоци Употреба : Возила И Далечински Управувач Играчкистехнички параметри : Вредност 2 Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди : Приемници За Тип На Возило : Автомобилсфур-Погон На тркала : Склопување Меѓуоскино Растојание : Завртка Боја : Блекматеријал : Содржина На Метален Пакет : 1 х Диференцијална Шкафче Само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Лесен за употреба,Лесен за замена. Изработени Од Висококвалитетен Метеријал, Посилни и Потрајни, Го Подобруваат Изгледот. Погоден За : Аксијален Rbx10 Ryft 1/10 RC Роботот автомобил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката