Денот на независноста Кошули Денот На Независноста Основни Врвови За Жени Мода Краток Ракав V Знаме На Вратот Обични Маици Блуза Женски Американски Знаме Облека Пл

Денот на независноста Кошули Денот На Независноста Основни Врвови За Жени Мода Краток Ракав V Знаме На Вратот Обични Маици Блуза

DEN 287.84

Достапност

Модни Жени Лето Без Ракави Секојдневен Џеб За Печатење Долг Фустан 1.Карактеристики : Носење, Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан. 2.Материјал : полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина. 3.Дизајнот На Печатење го прави повеќе и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Прилика : Материјал За Забава : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На Вратот : Мода Должина : Должина На Долги Ракави : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Прославете Го Денот На Независноста со стил со нашата прекрасна колекција на сарафани!. —- Нашите сарафани имаат смели ѕвезди и ленти, совршени за секоја патриотска прослава. —- Направете смела изјава со нашите сарафани со отпечатоци од сите знамиња. —- Без разлика дали претпочитате класична а-линија или трендовски стил надвор од рамената, имаме совршен сарафан За Денот На Независноста за вас. —- Со низа бои и дезени за избор, нашите сарафани За Денот На Независноста сигурно ќе свртат глава. —- Нашите сарафани се направени од висококвалитетни материјали за да обезбедат издржливост и долговечност —. —-Од цветни отпечатоци до дизајни за боја на вратоврска, нашите сарафани За Денот На Независноста сигурно ќе дадат изјава. —- Направете изјава на вашата скара на 4 јули со нашите шик сарафани. —- Нашите сарафани За Денот На Независноста се совршени за секоја патриотска пригода.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката