Обична Лабава Маичка Со Долги Ракави За Жени Печатени Глуварче Слатки Слатки Кошули Врвови Од Туника На Екипажот Маичка Блуза

Обична Лабава Маичка Со Долги Ракави За Жени Печатени Глуварче Слатки Слатки Кошули Врвови Од Туника На Екипажот Маичка Блуза

DEN 1.33

Достапност

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Врвови Маици Блузи, Женски Маици Со Долги Ракави, Женски Обични Лабави Врвови, Женски Дуксери, Женски Врвови За Пуловер, Женски Цветни Маици, Женски Маици Со Врвови На Вратот На Екипажот, Женски Врвови На Плажа, Женски Маици Со Туника. Тип На Шема : Цветни, Снегулки, Печатени Глуварче. Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Божиќ. Карактеристики : . 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза на вратот на екипажот е неопходна за овааumn и зима. 2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. 3. Секојдневен стил, погоден за божиќна забава, работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Карактеристика : Цветен Принт, Отпечаток Од Глуварче, Отпечаток Од Снегулка, Долг Ракав, Врат На Екипажот, Неправилен Раб, Секојдневен Стил, Лабаво Вклопување, Удобни, Женски Кошули Со Туника. 95%Полиестер, 5%Спандекс Лесен, Мек, Дише и Удобен за Носење. Стил : Женски Цветни Кошули,Женски Обични Кошули Со Долги Ракави, Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Женски Врвови На Туника. Повод : Секојдневен, Работа, Училиште, Забава, Плажа, Клуб, Одмор, Дневна, Божиќ, Тренингот, Јога, Пролет ,umn и Зима. Лепенка со Слаби Фармерки, Панталони, Фустани, Шорцеви, Чизми, Патики, Потпетици За Секојдневен И Моден Изглед во Толпата. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката