Блузи За Жени, Дозвола Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Кошула

Блузи За Жени, Дозвола Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Кошула

DEN 0.67

Достапност

Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина 3/4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Тркалезен Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 45см/17.72" Должина : 66см/25.98 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 46cm/18.11" Должина : 68cm/26.77 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 70см/27.56 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35 " Материјал : Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Стил : Лесен За Носење, Без Брчки.Ги следи шик трендовите кои ќе ви помогнат да бидете помодерни, ќе ви помогнат да бидете совршени во стилот. Одликувајќи Се : Обезбедете лесна удобност и мека топлина. Лесна мека ткаенина за удобна женственост, лесна за носење, без брчки, одлична за секојдневна внатрешна или надворешна облека, запознавање, одмор, дружење, совршена за жешките летни денови, давајќи ви стил и среќа. Повод : Совршен За секојдневен, шопинг, работа, тренингот, датира, улична облека, канцеларија, бизнис повик, основи, ноќта на вештерките партија, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Широки апликации : Усогласете ги овие плус туники со фармерки, Хеланки Во Пролет,Fall или Зима, совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви, панталони за облекување или хеланки за сите сезони.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката