- Кошули За Жени Цветни Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Цветни Печати Кратки Ракави Графички Маици Врвот Блуза

- Кошули За Жени Цветни Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Цветни Печати Кратки Ракави Графички Маици Врвот Блуза

DEN 207.84

Достапност

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 63см/24.80". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Рамо : 43см/16.93 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 53cm/20.87 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 56cm/22.05 " Должина : 79cm/31.10". Жените Печатени Плус Големина О-Вратот Маици Печати Краток Ракав Графички Маици Врвови Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Карактеристики : Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Женска Маица Памучна Секојдневна Смешна Маичка За Печатење Букви За Дама Јонг Девојка. Информации : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Женски Материјал : Полиестерски Стил : Слатко, Слатко Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Содржина на пакетот : 1 х Маица Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката