Време и време маица за маичка од зелена салата, пакет

Време и време маица за маичка од зелена салата, пакет

DEN 1.33

Достапност

Зачувајте и заштедете на овој пакет на маички. Овие слатки ‘90-тина години инспирирани од возврат од време и TRU се покачени со манжетни со зелена салата и полите. Поставете го или облечете го самостојно за ладна, обична ноќ надвор или виси дома. Плејот со ребрестиот Rayon е мек допир што ве одржува пријатно цел ден, или ноќ, долго. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. редовно вклопување. Лажички врат. Кратки ракави. Триз на работ на зелена салата на манжетни и полите. 93% рајон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Mirtsенски маички со кратки ракави со кратки ракави од време и вистинито.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката