Единствени поволни цени, женски обичен ракав за ракави, плетенка јака, блуза од блуза

Единствени поволни цени, женски обичен ракав за ракави, плетенка јака, блуза од блуза

DEN 364.64

Достапност

Оваа женска гроздобер кошула е изработена од шифонски материјали и можете брзо да ја носите цел ден и ноќ. Дизајнот на рафлениот ракав ќе го покаже вашето достоинство и женственост додека истовремено дава форма и текстура. Овој модерен врв со рафлена висока јака додава на убавината и шармот на една жена. Суштински врв што е совршен за облекување нагоре или надолу. Пар со слаби фармерки или панталони за паметен случај. Повод : Дневен случај, канцеларија, работа, собирање викенд, датира, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот се носи во големина XS (висина : 5'8 ", Градите : 31 1/10 ", половината : 25 1/5 ", колк : 34 1/4 ", должина на рамото : 15 3/4 ", Тежина : 108 фунти). Мешање (во инчи) големина - grath на градите - Girth на половината - Ширина на рамото вкупна должина 36 5/8 27 1/2 - 12 1/4 24 3/8s 38 5/8 - - 29 1/2 12 3/4 - - 24 3/4m - 40 1/2 31 1/2 13 1/4 25 1/4 L 43 3/4 34 5/8 14 25 5/8xl - - 46 7/8 37 3/4 - -14 5/8 26 Мерењето на должината е од рамо до полите. Ве молиме, дозволете мерна девијација од 1-2 инчи поради рачно мерење. Повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Уникатни поволни цени за женски обичен ракав за ракави, плетенка јака, блуза со блузи, врвови 100% полиестер. Увезен. Краток ракав на руф. Стојат јака. Плетиран фронт. Врвот на peplum. Машинско миење ладно со слични бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката