Блузи И Кошули Со Копчиња Обични V Вратот Цветен Принт Шифон Кошули Со Копчиња Надолу Врвови Удобни Фустани Маици

Блузи И Кошули Со Копчиња Обични V Вратот Цветен Принт Шифон Кошули Со Копчиња Надолу Врвови Удобни Фустани Маици

DEN 351.84

Достапност

48" ДОЛЖИНА : 69СМ/27. летни блузи со кратки ракави, пролетни блузи со кратки ракави за жени, блузи за жени облечени секојдневно, секси летни врвови за жени 2023, женски пролетни маици, женски цветни кошули, шифон кошули за жени облечени, зрели женски блузи и блузи, блуза со кратки ракави со пролет, женски врвови облечени во секојдневна секси пролет, женски летни обични работни блузи, женска пролетна блуза, женски обични пролетни врвови, жени блузи за работа, жени пролетни блузи.50" РАКАВ : 21см/8. Блузи за жени деловни секојдневни, деловни секојдневни врвови за жени, секојдневни летни кошули за жени.66" Должина : 72см/28.69" Должина : 67см/26.87" должина : 70см/27.90" Ракав : 22см/8.32" Ракав : 18см/7.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Оваа женска блуза во боја има v деколте, дизајн со копчиња надолу.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Дозвола Маица
  • Новак

Дозвола Маица

DEN 1.00

Женски Блузи Облечени Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ракави, Обични Блузи Со Тун