Исечете го женскиот печатен секвен ками врв

Исечете го женскиот печатен секвен ками врв

DEN 0.33

Достапност

Врвот на забавата со нон-стоп Шимер .. тоа е Scoop Sequin Cami. Спарете го со здолништето на моливчето за Scoop Sequin (продадено одделно) за неверојатно дуо или земете пообичен пристап и облечете го овој опуштено вклопување со фармерки и блејзер. Како и да е, го носите, ова Ками е забавно и секси секој пат. Исклучиво на. Материјал : 100% најлон; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11.5 ”и носи големина S. одговара : преголема. Белешка : Оваа ставка е преголема. За повеќе вграден изглед, препорачуваме да нарачате големина надолу. Деколте : Предниот и задниот V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; Тенки, сатенски ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Секоја шема на секвенци; биста пикадо за женско обликување; наредени. Печатено ками за секвенци за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката