Уникатни поволни цени женски чипка врвна долга ракав за кружен врат цветна блуза

Уникатни поволни цени женски чипка врвна долга ракав за кружен врат цветна блуза

DEN 1.67

Достапност

Одликувајќи се со форма со долг ракав, вратот на рафле и ткаенина од чипка. Тоа е совршен натпревар за секојдневни фармерки и здолниште за викенд секојдневен изглед. Спарување совршено со вашите дневни панталони и потпетици за елегантен стил. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи x -Small.meareument (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Повик на половината ширина на рамото 34 1/4 30 3 3 /4 13 1/2s 36 1/4 32 5/8 - 14м -38 1/4 34 5/8 - - 14 1/2 L 41 3/8 - - 37 3/4 15 1/8xl - - 44 1/2 41- - 15 7/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поговори за женски чипка на врвот со долги ракави со долги ракави околу вратот Цветна блуза 60% памук 40% најлон. Увезена. Цвета чипка. Тркалезен врат. Копче за клучеви. Машинско миење ладно со слични бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката