Плус Големина Блузи За Жени Долги Ракави Хенли Лето Цврсти Кошули Л

Плус Големина Блузи За Жени Долги Ракави Хенли Лето Цврсти Кошули Л

DEN 3.00

Достапност

Женски Шарени Копче Надолу Со Џеб Долги Ракави Точка Јака Кошула Врвови. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Blue Size : Lsleve Должина : Долги Ракави Деколте : Henleypterne : Цврстина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Цветни Врвови материјал●97% Полиестер, 3% Спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Карактеристики : Маици Со Плус Големина За Жени, Кратки Ракави, Слатки Детали За Јака, В-Врат,Основни Блузи, Женски Кошули, Секојдневни Кошули, Врвови Од Туника, Основни Маици,Лабаво Вклопување,Печатење,Женски Блузи,Врвови Од Пеплум, Fall ; Пролетни Врвови. Појавување : Женските кошули со плус големина се совршени летни врвови кои се стилски, лабави и удобни и лесно можат да се комбинираат со фармерки, шорцеви и хеланки за суптилен изглед. Прилики : Костум за секојдневно, дома, канцеларија, излегување, секојдневно носење, забава, плажа, улично носење. Пролет, лето, aut и други топло време. НЕГА НА ОБЛЕКА : овој летен врв од туника имаше подобро миење раце, обложено суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Дозвола Маица
  • Новак

Дозвола Маица

DEN 1.00

Женски Блузи Облечени Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ракави, Обични Блузи Со Тун