Пред - Сопственост На Женската Големина На Леви 27w Тексас Шорцеви

Пред - Сопственост На Женската Големина На Леви 27w Тексас Шорцеви

DEN 3.33

Достапност

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 27В.Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. Мустаќи. 9.0 "Пораст, 33.0" Половината. 78% Памук, 20% Полиестер, 2% Еластан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката