Гилисо Се Врати На Училиште Женска Мода В - Вратот Печатење Секојдневен Лабав Краток Ракав Краток Ракав V-Кошула За вратот

Гилисо Се Врати На Училиште Женска Мода В - Вратот Печатење Секојдневен Лабав Краток Ракав Краток Ракав V-Кошула За вратот

DEN 255.84

Достапност

Женски Мода V-Вратот Печати Повик Лабава Краток Ракав Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот/Кошула Карактеристики : 1. Тока за ревер, лесна за ставање и полетување.2. Спарете го со вашите панталони од костум за најдобар изглед. 3. Задолжителна кошула за секојдневна канцелариска облека.4. Пролет и aut лабави врвови.5. Секој ден, забавата може да се носи. Сезона : all Gender : Women Material : Polyester Occasion : Casualstyle : Casualstyle : Casuallstyle : Regular Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски ВРВОВИ Giligiliso Назад На Училиште Женска Мода V-Печатење На Вратот Секојдневен Лабав Краток Ракав V-Нектоп/Кошула. 1. Тока за ревер, лесна за ставање и полетување. 2. Спарете го со вашите панталони од костум за најдобар изглед. 3. Задолжителна кошула за секојдневна канцелариска облека. 4. Пролет и aut лабави врвови. 5. Секој ден, забавата може да се носи. Сезона : сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски ВРВОВИ. Удобна ткаенина мека, мазна како кожа. Растеглив, но не толку прилепен, без собирање после миење;. Разноврсна што можете да ја облекувате нагоре и надолу. Спарете го со патики за секојдневен изглед или облечете го со потпетици и накит за изјава. Скромната работа секојдневна може да биде компетентна за повеќе животни прилики : црква, патување, работа,дипломирање, училишен учител, пикник итн;. Карактеристики : 1. Тока за ревер, лесна за ставање и полетување. 2. Спарете го со вашите панталони од костум за најдобар изглед. 3. Задолжителна кошула за секојдневна канцелариска облека. 4. Пролет и aut лабави врвови. 5. Секој ден, забавата може да се носи. Сезона : сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски ВРВОВИ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката