О.Г. Женски палто за волна со двојно гради

О.Г. Женски палто за волна со двојно гради

DEN 799.84

Достапност

Секогаш одете со класика. Овој пакет од Ф.О.Г. е главен дел од облеката со затворање на копчето со двојно гради и јака. Целосно наредени и безвременски додаток на вашата гардероба, вашето ново секојдневно палто е тука. Материјал : 62% волна/30% полиестер/8% рајон. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : стандард. Тежина : Средна тежина. Должина : долга 32-1/2 ”. Јака : јака јака. Затворање : Затворање на предните копчиња со двојно гради. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : наредени. Peanенски меч-меч-меч од Ф.О.Г.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката