Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Fashion И Зима Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Палта Со Средна Должина Со Долги Ракави За Жени Нане Грин С

Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Fashion И Зима Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Палта Со Средна Должина Со Долги Ракави

DEN 105.76

Достапност

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека Јубатуо женска Мода За Ноќта На Вештерките Fashion И Зима Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Со Средна Должина Со Долги Ракави Женска Мода За Ноќта на Вештерките Fall И Зима Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Со Средна Должина Со Долги Ракави Карактеристики : Печатена, Мека, Удобна и Лежерна.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Aut, Зимски Пол : Женоказ : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Дебелина На Ракавот : Стандардниот Пакет вклучува : Материјал За Палто ОД 1 ПАРЧЕ : 95%Памук, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : С. Фит : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни за Жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката