Женски Принт Со Долг Ракав Преден Кардиган Печатена Врвна Лесна Јакна

Женски Принт Со Долг Ракав Преден Кардиган Печатена Врвна Лесна Јакна

DEN 0.67

Достапност

Женски Принт Со Долг Ракав Преден Кардиган Печатена Врвна Лесна Јакна Карактеристика : оваа кошула во боја На почва е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Долга Четвртина, V Врат, Редовно Вклопување, Извонреден дизајн на шаблонсовршен со фармерки или хеланки; совршен за секојдневно, забава, плажа, одмор, канцелариски прилик : Еластичен, Елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење што добивате : 1xwomenени top Size Bust Sleeve Shoulder Length S110cm/43.31"59cm/23.23"41cm/16.14"85cm/33.46"M115cm/45.28"60cm/23.62"42.5 cm/16.73"86cm/33.86"L121cm/47.64"61cm/24.02"44cm/17.32"87cm/34.25"XL127cm/50.00"62.5 cm/24.61"45.5 cm/17.91"88cm/34.65"XXL133cm/52.36"64cm/25.20"47cm/18.50"89cm/35.04"XXXL141cm/55.51"65.5 cm/25.79"49cm/19.29"90cm/35.43"XXXXL149cm/58.66"67cm/26.38"51cm/20.08"91cm/35.83"XXXXXL157cm/61.81"68.5 cm/26.97"53cm/20.87"92cm/36.22" користи Два големи џебови од двете страни на кардиганот за да ги загреете рацете воumn или зима, без затворање со патент или копче,голема и густа хауба за да ги загреете главата и ушите кога сте на отворено,многу пријатни, меки и топли зимски кардигани за жени и девојки. ♛Нејасни руно долги ракави кардиган облека,руно кардиган со џебови,шерпа јакна,руно кардиган со качулка,зимски кардигани за жени,крзнени јакни,меки палта за жени,мечкини палта, нејасни јакна жени. користи лесна нејасна ткаенина од шерпа,умерена дебелина во студена пролет,aut и студена зима,доволно топла исто како и носењето во ќебе,погодна за секојдневно носење,датум,празници,вечера,работа,училиште,зимски одмор,на отворено,дома,Божиќ, какви било секојдневни прилики. ♛Совршен за носење со хеланки панталони,фармерки,маици или плетени врвови внатре,високи потпетици, чизми. ♛Нежно перење во машина/Миење Раце се Препорачува Со Ладна Вода,Не Избелувајте, Закачувајте или исушете ја Линијата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката