Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав, предно измиена јакна од тексас

Единствени поволни цени, женски плус големина со долга ракав, предно измиена јакна од тексас

DEN 593.44

Достапност

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Оваа јакна се комплетира со основна јака, прицврстување на предниот дел од копчето, две наклони странични џебови и шиење низ целиот свет. Потресениот дизајн на работ на јаката и џебовите од размавта. Со слаби панталони и плимци за обичен изглед. Моделот се носи во големина 1x. (Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 45 1/4 инчи) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - градите половината рамената1 X 47 5/8 42 1/2 - -19 3/42 X 50 3/4 45 5/8 - 21 5/83x 54 3/8 49 1/4 - 21 5/84x 57 7/8 52 3/4 - 22 1 /2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски плус големина со долга ракав, предно измиена тексас јакна 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Увезени. Долги ракави. Ладно со слични бои.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката