Alivia Ford Women'sенски плус големина на тексас

Alivia Ford Women'sенски плус големина на тексас

DEN 2.00

Достапност

Предупредување за нов стил! Деним Шакет на Аливија Форд е совршено ново ажурирање на вашата основна тексас јакна. Идеалното парче за слоеви над вашите бели маички, графички маички и врвови, овој Jeanан Шакет доаѓа во простран, опуштен фит и лесен стил што ќе го сакате. Носете ја оваа шета над која било облека или дури изгледа одлично како своја кошула! Материјал : 37% памук/37% рајон/25% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Хардвер со розово златен тон за повеќе покачен изглед. Аливија Форд плус големина Jeanан Шакет за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката