Кетиј-Чн Женска Мода Со Висок Струк Дното На Ѕвончето Обични Јога Хеланки Со Широки Нозе, С

Кетиј-Чн Женска Мода Со Висок Струк Дното На Ѕвончето Обични Јога Хеланки Со Широки Нозе, С

DEN 127.84

Достапност

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Тип На Затворање : Еластичност. Стил На Панталони : . Тип На Вклопување : Тенок. Што ќе добиете : 1 компјутер Панцири табела : . Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Половината : 62-72см/24.41-28.35" : 87см/34.25" Должина : 102см/40.16"Големина : М Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Половината : 67-77см/26.38-30.31" : 92см/36.22" Должина : 103см/40,55"ГОЛЕМИНА : Л големина на сад : 10 Велика Британија Големина : 12 големина на еу : 38 половината : 72-82см/28,35-32,28" : 97см/38,19" должина : 104см/40,94"Големина : xl Големина НА САД : 12 велика британија големина : 14 еу големина : 40 половината : 77-87см/30,31-34,25" : 102см/40.16" должина : 105 CM/41.34"големина : xxl сад големина : 14 велика британија големина : 16 еу големина : 42 половината : 83-93cm/32.68-36.61" : 107cm/42.13" должина : 106 CM/41.73" дизајн : мода тропски цветни печатени, висок половината, широк нога, лабава панталони,со мода и практични појас и два ДЛАБОКО СТРАНИЧНИ џебови. Удобен и мек : материјал погоден за Кожата, широка нога, врвка за влечење, цветен принт и еластичен секојдневен удобен како панталони за пижами, лесен и дише. Еластични и прилагодливи панталони со висок појас со длабоки џебови дизајнирани, многу погодни за чување на предметите. Погоден за речиси сите типови на тело и ќе најдете удобно вклопување со овие панталони со цветен принт. Повод : јога вежби, одење на плажа, како пижами панталони дното, овие течни удобни панталони ќе ве изненадат на вриење лето. Натпревар : секојдневен стил дише одблесокот панталони совршен за пролет и лето или салон.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката