Нема Граници јуниорс тужени џерси капри хеланки

Нема Граници јуниорс тужени џерси капри хеланки

DEN 1.67

Достапност

Нема граници' Меките Хеланки за Дрес На Јуниори се симпатичен и удобен додаток на вашата гардероба за сите временски услови. Изработени од мек и издржлив полиестер со малку спандекс за да ја ласкате фигурата, овие хеланки нудат удобно вклопување и би се спариле убаво со вашите омилени маици и резервоари. Има еластичен појас без проблеми, како и внатрешен без ознаки за дополнителна удобност. Овие хеланки се со должина на капри и се достапни во широк спектар на избрани бои и отпечатоци. Спарете со вградена маичка или лабав џемпер за да го комплетирате овој забавен изглед. Нема Граници ' Меки Дрес Капри Хеланки (До 2 XL!) : 90% полиестер, 10% спандекс . Хеланки на јуниори . Капри должина . Еластичен појас . Достапно во различни стилови . Машинско перење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило без хлор кога е потребно, исушете го ниско, отстранете го навремено, ладно железо на задната страна доколку е потребно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката