Бали Женски Цвет Бали Градник Стил-180

Бали Женски Цвет Бали Градник Стил-180

DEN 2.00

Достапност

Бали Цвет Долна Жица е еден од нашите најпродавани градници! Нашиот најпознат градник за долна жица на бали!. Удобно и необложено, со совршено поставени шевови за чаши. Поддршка страна бонинг & Крепесет најлон чаши за обликување. Моќна мрежа, широките крилја ве измазнуваат под облеката. Удобност-у назад дизајн помага да се задржи ремени во место.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката