Тавоп Панталони Гаќи За Жени Жени Секси Чипка Долна Облека Долна Облека Танга Гаќи Дами Шупливи Долна Облека Гаќи вино 8

Тавоп Панталони Гаќи За Жени Жени Секси Чипка Долна Облека Долна Облека Танга Гаќи Дами Шупливи Долна Облека Гаќи вино 8

DEN 1.67

Достапност

Тавоп Панталони Гаќи За Жени Жени Секси Чипка Долна Облека Долна Облека Танга Гаќи Дами Шупливи Долна Облека Гаќи вино 8 . Жени Секси Чипка Долна Облека Долна Облека Танга Гаќи Дами Шупливи Долна Облека Гаќи Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. 2.Ултра непречено чувство, секое вредно разгледување на дизајнот, Се Фокусира на совршена долна облека за вас, Ве Прави супер секси и заводливи. 3.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. 4.Ве прават супер секси и заводливи. Информации за производот : сезона : четири сезони Пол : Жени Повод : Спиење, Дневно. Материјал : Стил На Чипка : Секси Како да се мие : Рачно миење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски ГАЌИ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината На големината. Сад Велика БРИТАНИЈА Должина На ЕУ Л Големи 8 12 38 19см/7.48 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 19см/7.48 " Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 17см/6.69"Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 18см/7.09"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 19см/7.48"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 20см/7.87"Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 21см/8.27 " Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Должина : 22см/8.66". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Спецификации : Бои : Вино : 8сезона : четири сезони : Жени Повод : Спиење, Дневно.Материјал : Чипкаст Стил : Секси Како да се мие : Пакет За Миење Раце : 1 ЕЕЗ Женска Долна Облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката