Лопеција-Ста Транспарентни Мрежести Гаќички Со Среден струк Висока Еластична Удобна Ледена Свила Женска Долна Облека Со Голема Големина Ултра тенок Попуст Клирен

Лопеција-Ста Транспарентни Мрежести Гаќички Со Среден струк Висока Еластична Удобна Ледена Свила Женска Долна Облека Со Голема

DEN 281.44

Достапност

Транспарентни Мрежести Гаќи Со среден струк Висока Еластична Удобна Ледена Свила Женска Долна Облека Со Голема Големина Ултра тенки Карактеристики : 1.Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи. 2.Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. и тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 3.Ве прават супер секси и заводливи.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. 4.Ткаенина : Најлон. Некои се протегаат, дишат и лесни 5.Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женски Материјал : Најлон Стил : Секси што добивате : 1 ПАРЧИЊА Гаќи Големина : С Големина. : Мал Струк : 60-70см/23,62-27,56 " Колк : 80-90см/31,50-35,43" . Големина : М Големина. : Среден Струк : 70-80см/27,56-31,50 " Колк : 90-100см/35,43-39,37" . Големина : Л Големина. : Голем Струк : 80-90см/31,50-35,43 " Колк : 100-110см/39,37-43,31" . Големина : XL Големина. : Х-Голем Струк : 90-100см/35,43-39,37 " Колк : 110-120см/43,31-47,24" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Голем Струк : 100-110см/39,37-43,31" Колк : 120-130см/47,24-51,18 " Лопеција-Ста Среден струк Транспарентни Мрежести Гаќички Со Висока Еластична Удобна Ледена Свилена Женска Долна Облека Со Голема Големина Ултра-тенок Попуст Клиренс Долна Облека За Контрола На Стомакот За Жени Црна. Материјал : Полиестер. Ако имате било каков проблем со купувањето, ве молиме испратете ни прва порака ние ќе одговориме во рок од 24 работни часа и ќе ви дадеме задоволително решение ако оној што го добивате не испадне како што очекувавте, ве молиме контактирајте не, ќе ни биде драго да замениме нов или да ви дадеме целосна наплата!. Женска Долна Облека; Менструална Долна Облека За Жени; Ханес Долна Облека За Жени; Долна Облека За Контрола На Стомакот За Жени; Долна Облека Отпорна На Истекување За Жени; Долна Облека За Жени; Танга За Женско Пакување; Беспрекорна Долна Облека За Жени;. Женски Гаќи За Долна Облека Погодни за Сите Женски Пријатели, Мајки, Баби, Помлади Тинејџерки. Тоа може Да биде Широко Погодно За Дома, Спиење и Секојдневна Употреба. Висококвалитетна Ткаенина. Мека И Удобна, Добра Дише И Издржлива. Без Доделување, Врзување или Пилинг. Гаќичките не Копаат Во Кожата и Не Се Истегнуваат. Нема Деформација По Миење или Сушење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката