Дозвола-Продажба Фустан Коктел Женски Лето Мода Два Сета Круг Вратот Без Ракави Секојдневен Фустани Вечера Гостин Без Ракави Круг Вратот Мода Секојдневен Фустан

Дозвола-Продажба Фустан Коктел Женски Лето Мода Два Сета Круг Вратот Без Ракави Секојдневен Фустани Вечера Гостин Без Ракави

DEN 1.67

Достапност

Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката