Бикопу Женски Фустан Со Кратки Ракави Елегантен Принт Тркалезен Врат Летна Забава Боди Фустан На Плажа Одмор Улична Облека

Бикопу Женски Фустан Со Кратки Ракави Елегантен Принт Тркалезен Врат Летна Забава Боди Фустан На Плажа Одмор Улична Облека

DEN 0.33

Достапност

Женски Фустан Со Кратки Ракави Елегантен Принт Со Кружен Врат Летна Забава Боди Фустан На Плажа Празнична Улична Облека. Карактеристики. Печатен елегантен летен секојдневен фустан, фустан со молив со кратки ракави со кружен врат, ве прави пошармантни. Погоден за лето, чајна забава, секојдневна, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состанок. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : t130t/t51. 18 t Bust : t84t/t33. 07 пресврт : t68t/t26. 77 . Мt Length : t131t/t51, 57 t Bust : t88t/t34, 65 пресврт : t72t/t28, 35 . Lt Length : t132t/t51, 97 t Bust : t94t/t37. 01 пресврт : t78t/t30. 71 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Сезона : Лето. Количина : 1 парчиња. Шема : Печати. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Фустан. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : Секојдневен слаб фустан со кратки ракави е совршен за лето, чајна забава, секојдневна, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состанок. Најдобар Подарок : летните фустани за забави со кратки ракави се одличен подарок за роденденот на вашата девојка или сопруга, Денот на Вљубените, годишнините или други специјални прилики. Мек Материјал : летен секојдневен женски фустан за забави е изработен од полиестер, мек и дише, што ве прави елегантни и слатки. Секојдневен Дизајн : печатен елегантен летен секојдневен фустан, фустан со молив со кратки ракави со кружен врат, ве прави пошармантни. Големини и Бои : С, М, Л, ве молиме погледнете ги деталите за нашиот производ во описот, Боите : портокалова жолта, сина сива, сина виолетова црвена, каки карирана, кафеава, кралска сина, розова, розова жолта точка, светло зелена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката