Bxingsftys Batwing Ракав V Вратот Дами Плажа Партија Фустан Цветни Печати Летни Мини Фустани

Bxingsftys Batwing Ракав V Вратот Дами Плажа Партија Фустан Цветни Печати Летни Мини Фустани

DEN 574.08

Достапност

Спецификација : . Еластичност : Мало Истегнување. Тип На Вклопување : Лабаво Вклопување. Оддел : Жени. Стил : Секојдневен. СИЛУЕТА : ЛАБАВА. Тип На Шема : Печатење. Ракав : 3/4 Ракав. Декорација : Печатење. Должина На Предметот : Мини. Стил На Ракав : Ракав За Капење. Половината : Еластична Половината. Вратот : V Вратот. Сезона : Лето. Број На Модел : Удобен Фустан Со Возбуда. Возраст : Возраст 25-35 Години. Тип : Редовни. Тип На Профил : Х. Затворање : Пуловер. Материјал Состав : Природни влакна. Материјал : 100% рециклирани целулозни влакна. Димензии : С, М, Л (опционално). Боја : Црвена, Портокалова (опционално). Карактеристики на производот : Изработена од рециклиран материјал од целулозни влакна, ткаенината дише, лесна и удобна за допир; целокупната форма е лабава, со голема површина на цветно печатење, дизајн на набразден раб на здолништето и ракави од лилјаци, кои се модерни и убави. Соодветни прилики : одмор, датум, дневно слободно време, надворешно или викенд носење. Мерки на претпазливост : машинско перење Или миење раце во ладна вода, сушење на воздух, не избелувајте. Се препорачува да се исчисти одделно за прв пат. Големина : . Мали : - - - Биста (40.94) " - - - Должина(33.) "- - - Ракав(16.14) " - - - Рамо (14.57)". Средно : - - - Биста (42.52) "- - - Должина(33.86) "- - - Ракав(16.54) " - - - Рамо (14.96)". Голем : - - - Биста (44.09) "- - - - Должина(24.25) "- - - Ракав(16.93) " - - - Рамо (15.35)". Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 х Удобен Фустан Со Возбуда Разноврсен Фустан За Секоја Пригода : фустанот Со Струк е совршен за секојдневно секојдневно носење, одмори, состаноци, свадби, забави, излети на плажа и други прилики. Привлечен Дизајн : големиот цветен принт и ракавите за капење ги прават летните мини фустани да се издвојуваат од толпата. Совршено е за секој што сака да даде изјава со својата облека. Лабаво Вклопување : со својот лабав дизајн, фустанот за забави на плажа е удобен и ласкав на сите типови на тело. Цветниот принт и набраздениот раб создаваат женствен и стилски изглед. Лесна И Дише Ткаенина : ткаенината од удобен фустан од возбуда е лесна и дише, што ја прави идеална за топло време. Удобно е за носење во текот на целиот ден. Еколошки Материјал : овој фустан со ракави за капење е изработен од 100% регенерирани целулозни влакна, што е одржлив и еколошки материјал.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката