Кикти Жени Солидна Екипажот Возбуда Вратот Чипка Фустан

Кикти Жени Солидна Екипажот Возбуда Вратот Чипка Фустан

DEN 3.33

Достапност

Кикти Жени Солидна Екипажот Возбуда Вратот Чипка Фустан. Ве молиме погледнете ги деталите за нашата големина пред нарачката. Главен Материјал : Полиестер, Спандекс. Ткаенина : Растеглива,Мала тежина,Мека допрена. Повод : Дневен, Одмор,Работно Место, Секојдневен. Стил : Секојдневен,Минималистички,Класичен,Уметнички,Минималистички,Фит. Должина : Редовно. Сезона : Пролет, Fall, Зима . Големина : С, М, Л . Нега на облека : нежно Измијте со рака.Машинско Перење Со Торба За Перење. Ќе ви се допадне оваа облека. Целодневна удобност, оваа облека е изборот за кој нема да зажалите. Женски фустан. Популарен Елемент : Возбуда,Појас. Повод : Дневен, Одмор,Работно Место, Секојдневен. Дизајн На Чипка. Цврста Боја. Големина : С,М,Л,ХЛ, 2ХЛ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана
  • Новак

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана

DEN 3.33

Погоден за секое место за прикажување на овој женски фустан, во комбинација со кој било украс е исто так�