Костими за ноќта на Вештерките за Жени Дозвола За Жени Плус Големина Цврсто Ладно Рамо Ракав Со Пеперутка Чипка Фустан За Ноќта На Вештерките Фустан Со Долги Ракав?

Костими за ноќта на Вештерките за Жени Дозвола За Жени Плус Големина Цврсто Ладно Рамо Ракав Со Пеперутка Чипка Фустан За Ноќта

DEN 335.84

Достапност

Женски Плус Големина Цврст Ладно Рамо Пеперутка Ракав Чипка До Ноќта На Вештерките Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 78см/30.71" Должина : 124см/48.82 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 79см/31.10" Должина : 125см/49.21 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 80cm/31.50" Должина : 126cm/49.61 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 81cm/31.89" Должина : 127cm/50.00 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 82cm/32.28" Должина : 128cm/50.39 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 83cm/32.68" Должина : 129cm/50.79 " МАТЕРИЈАЛ : фустанот За Ноќта на Вештерките е изработен од Висококвалитетен Вискоза и Полиестер, мек, лесен и удобен за кожата. Одлична изработка. ПРИЛИКИ за КОСТУМИ : Овој Женски Фустан За Повеќето Прилики, како Што Се Ноќта на Вештерките, Божиќ, Костим За Забава За Косплеј, Сценска Изведба, Тематска Забава, Игра Со Улоги, Роденденска Забава итн. ОДЛИЧНО ЗА сите НАСТАНИ : Овој костим е одличен за забави За Ноќта на Вештерките; сценски настапи; фустани; косплеи; родендени; и други тематски забави. Вовед во перење : се препорачува миење Раце. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши. Квалитетна Услуга : Добредојдовте да изберете И купите,доколку имате какво било прашање, слободно контактирајте не, ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања.благодарам.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана
  • Новак

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана

DEN 3.33

Погоден за секое место за прикажување на овој женски фустан, во комбинација со кој било украс е исто так�