Уникатни поговори за женски врата за вратоврски, цевковод за цевка за тенок руф, а-линија фустан

Уникатни поговори за женски врата за вратоврски, цевковод за цевка за тенок руф, а-линија фустан

DEN 1.00

Достапност

Womenенски вратоврски на вратот на вратот, цевководи за тенок руф, а-линија, фустан со фустан со фустани со акценти на руфла, ја размачкува вашата силуета. Исечете ја од ткаенината за истегнување и исечете го со стилизиран вратоврски врат, а-линија и контрастни кокошки. 95% полиестер 5% спандекс. Поврат на вратот. Руфла издвоен полите. Скриен патент. Женски фустан. Машинско миење ладно со како бои во торба за перење. Моделот носи во големина xs (висина : 5'10 “, градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, тежина : 122 фунти). Мерење (во инчи) големина - - Должина Ширина на рамото - Grath на градите гарнир на половината - Хип Girthxs 37 1/4 14 1/2 - 32 5/8 25 1/4 35 7/8s 37 3/4 15 34 5/8 27 1/8 37 3/4m - 38 3/8 15 1/2 - 36 5/8 29 1/8 - 39 3/4 L 39 - 16 1/8 - 39 3/4 32 1/4- 42 7/8xl 39 5/8 - 16 7/8 42 7/8 - 35 3/8 - 46 1/8.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана
  • Новак

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана

DEN 3.33

Погоден за секое место за прикажување на овој женски фустан, во комбинација со кој било украс е исто так�