Longенска долга кул жена од фустанот на рамото

Longенска долга кул жена од фустанот на рамото

DEN 1.33

Достапност

Зачудувајте ги во овој секси, едноставен фустан за изјава. Надвор од рамото со нежна шушкава што ја опфаќа вашата dcolletage, ќе ги сакате меките линии што ги покажуваат вашите криви. Должината на трендот на трендот го прави овој фустан нешто да се носи во секое време, и насекаде, исто така. Мека и свиленкаста, работи со многу додатоци, или едноставни обетки од обетки и вашите најубави сандали. Само за пролетната и летната забава, нејзината безвременска елеганција никогаш нема да излезе од стил. Бидејќи е 24/7, знаете дека е супер удобно. Машината што може да се мие, се спакува како сон за патување. Направете убав впечаток, дваесет и четири часа на ден. CF6038. Облечи за вечер. Макси фустан. надвор од фустанот на рамото. Одморалиште фустан. Зачудувајте ги во овој секси, едноставен фустан за изјава. Надвор од рамото со нежна шушкава што ја опфаќа вашата dcolletage, ќе ги сакате меките линии што ги покажуваат вашите кривини. Должината на трендот на трендот го прави овој фустан нешто да се носи во секое време, и насекаде, исто така. Мека и свиленкаста, работи со многу додатоци, или едноставни обетки од обетки и вашите најубави сандали. Само за пролетната и летната забава, нејзината безвременска елеганција никогаш нема да излезе од стил. Бидејќи е 24/7, го знаете тоа супер удобно. Машината што може да се мие, се спакува како сон за патување. Направете убав впечаток, дваесет и четири часа на ден.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана
  • Новак

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана

DEN 3.33

Погоден за секое место за прикажување на овој женски фустан, во комбинација со кој било украс е исто так�