Зеуар Породилен Фустан За Жени Фотосесија Плус Големина Летен Фустан Лизгачки Фустан Фустан Со Кратки Ракави Породилен Резервоар Фустан Доилки Доење Бремени Жени

Зеуар Породилен Фустан За Жени Фотосесија Плус Големина Летен Фустан Лизгачки Фустан Фустан Со Кратки Ракави Породилен Резервоар

DEN 3.33

Достапност

Големина шема : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Половината : 71см/27.95 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 89см/35.04". Големина : М Биста : 96см/37.80 "Половината : 77см/30.31" Ракав : 26см/10.24 "Должина : 90.5 см/35.63". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Половината : 83cm/32.68 " Ракав : 27cm/10.63" Должина : 92cm/36.22". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Половината : 89cm/35.04 " Ракав : 28cm/11.02" Должина : 93.5 cm/36.81". Големина : 2xl Биста : 114cm/44.88 "Половината : 95cm/37.40 " Ракав : 29cm/11.42" Должина : 95cm/37.40". Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копје. 2.Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убави. 3.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Носете Го Овој Фустан за Да Ја задржите Модата и да го направите вашиот живот попријатен. 5.100% сосема нов и висок квалитет. Информации за производот : . Сезона : Пролет, Лето, Aut. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат Со многу простор околу стомакот, породилниот секојдневен фустан може добро да се вклопи додека изгледа елегантно и тренди. Прилики : Секојдневен, туш за бебиња, забава, улица, одмор, одмор, роденден и фотосесија. Лесно се совпаѓа : овој фустан може да ги прикаже вашите кривини на клучната коска и вратот, давајќи ви женствен и елегантен изглед. Овој фустан лесно можете да го спарите со слоевити ѓердани, нараквици, капи, високи потпетици, сандали и многу повеќе за да создадете секојдневен и модерен изглед, дури и за свечени настани. Задоволете ги сите модни потреби!. Нега За перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Со Тивок Оган/Не Избелувајте/Пеглајте На Тивок Оган. Удобен Дизајн : овој стил е дизајниран да се носи пред, за време и по бременоста за сите сезони.Овој породилен фустан со пруги е изработен од мека, дише и еластична ткаенина за многу удобно вклопување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката