Секси Летни Фустани За Женски Плажа Партија Женски Печатени Ракави Круг Вратот Долг Фустан Зелениот

Секси Летни Фустани За Женски Плажа Партија Женски Печатени Ракави Круг Вратот Долг Фустан Зелениот

DEN 271.68

Достапност

Добредојдовте во нашата продавница. Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги. Ви благодариме што ги сакате нашите производи. ✿За Брод : ние брод вашиот пакет во рок од два дена. Обично времето на транспорт е 7-12 дена (освен викенди), но во деновите на btimte или празници до одредено одложување на логистиката. Ве молиме разберете. ✿По е-пошта : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние одговараме на е-пошта на клиентите во рок од 24 часа. Простете ни ако имате непријатности. ✿ Детали за производот : . 1.Ставка изработена од висококвалитетни материјали, се чувствува мека и не и штети на вашата кожа . 2.Нашите производи се достапни.Ние се придржуваме до принципот на мал профит и брз промет за да им обезбедиме на клиентите повеќе повластени производи. Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти. 3.Пол : Женски, Девојки .. + Стилски И Ласкав Дизајн .. - фустанот е толку без напор и лесен! дизајнот на ракавите и опуштеното вклопување можат да ја сокријат раката и стомакот, што прави да изгледате преслатко и елегантно. Дизајнот на фустанот го покажува вашето убаво деколте и прави да изгледате шармантно. Погоден за сите видови типови на тело. €Прилика}Исклучителен дизајн, уникатен фустан ве прави помлади и поенергични. Погоден за забава, секојдневно носење, одмор, излегување итн. женски панк готски фустан црн ретро гранџ слоевит фустан со врвки црн готски фустан вечерен фустан за жени елегантни фустани со чипка крст приврзок коктел фустан фустан за забава готски мини фустан без ракави кадифе фустан од чипка од чипка во линија ремен за шпагети. женски готски фустан од тул без ракави со корсет халтер чипка замав коктел краток фустан свечен фустан за ноќта на вештерките панк хипи фустан косплеј забава матурска забава женски готски гроздобер фустан стемпанк ретро двор принцеза фустан без ракави венчаница готски фустан црн коктел фустан бодикон фустан без ракави формални фустани со боди за жени фустан со пеперутка летен фустан со пеперутка за жени коктел фустани длабоко v црн фустан фустан за тенок жените секси домот фустани за жени партија домот. гроздобер црн готски матурски фустан за жени прерамка ладно рамо чипка неправилен замав миди фустан стемпанк облека женски готски завој чипка фустан со корсет халтер чипка замав тул матурска облека фустан формален панк хипи фустан за ноќта на вештерките.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана
  • Новак

Тикв Женски Трендовски Мини Линиски Фустан Цветен Печатен Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Удобен Одмор Еластична Ретро релаксирана

DEN 3.33

Погоден за секое место за прикажување на овој женски фустан, во комбинација со кој било украс е исто так�