Sprifallbaby Жените Еднобојна Висока Половината Одблесокот Фармерки Се Водат Тексас Панталони Пролет Aut Мода Повик Тенок Ѕвонче Дното Панталони

Sprifallbaby Жените Еднобојна Висока Половината Одблесокот Фармерки Се Водат Тексас Панталони Пролет Aut Мода Повик Тенок Ѕвонче

DEN 390.88

Достапност

Жените Мода Одблесокот Фармерки Еднобојна Висока Половината Се Водат Тексас Панталони Пролет Aut Повик Тенок Ѕвонче Задници Панталони. Големина(см)tttt T T. XSt Length : t107t Hip : t90пресврт : t62. Сt Length : t108t Hip : t94пресврт : t66. Мt Length : t109t Hip : t98пресврт : t70. Lt Length : t110t Hip : t102пресврт : t74. Големина (инч)tttt T T. XSt Length : t42. 13 t Hip : t35. 43 пресврт : t24. 41 . St Length : t42. 52 t Hip : t37. 01 пресврт : t25. 98 . Мдолжина : т42, 91 тип : т38, 58 пресврт : т27, 56 . Lt Length : t43. 31 t Hip : t40. 16 пресврт : t29. 13 . Спецификација : . Име : Жени Мода Одблесокот Фармерки . Пол : Жени. Материјал : 70% Памук, 23% Полиестер, 5% Вискоза, 2% Спандекс. Шема : Цврста Боја. Големина : XS/S/M/L. Содржина На Пакетот. 1 х Фармерки. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Фармерки за жени висок струк, изработени од 70% памук, 23% полиестер, 5% вискоза и 2% спандекс, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Одблесокот фармерки панталони за жени, користете цврста боја, висок половината, ѕвонче дно дизајн, шик и стилски. ПОВОД : Женски фармерки, погодни за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ПОЈАВУВАЊЕ : Женските панталони со ѕвончиња се совршено спарени со Маици, блуза, блузи, бисти, јакни од вештачка кожа, кардиган, високи потпетици, чизми итн. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие тексас панталони за жени ќе бидат вашата суштинска колекција. Задолжително во вашата гардероба. Можете да го подарите на вашиот љубовник или девојка како подарок за роденден. Пакетот вклучува : 1* фармерки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката