Женски Класични Фармерки За Чизми на леви Во Кратка Должина

Женски Класични Фармерки За Чизми на леви Во Кратка Должина

DEN 0.67

Достапност

Удобноста-се среќава-стил суштински, класичните вклопувања На Леви се фармерките што ќе ги носите насекаде. Овој има чизма за издолжување на нозете. Levi 's® Женски Класични Фармерки За Подигање : levi' s® jeansdenimmid Streancheasy преку колкот и бутот cut leg Mid rise Five pocket stylingwash и Суво Внатре Кон Надвор Со Слични Бои; Течниот Детергент се Препорачува Само Преку Интернет и не ги исполнува условите за враќање во продавницата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката