Училишна униформа на Училиштата на понтеностиот на нација на нација на нација Понте плетени џегингс

Училишна униформа на Училиштата на понтеностиот на нација на нација на нација Понте плетени џегингс

DEN 293.76

Достапност

Истегнување понте џегинг од Wonder Nation се слатки, удобни и подготвени за училиште! Му дава модерна привлечност кон нејзиниот униформа стил. Се продава исклучиво на и. Повлечете еластична лента за половината со декоративно копче. Јамки на појас. 2 предни џебови; 2 Функционални џебови на грбот. Смалете и избледени отпорни на вклопување и боја што последно мие по миењето. Одобрена училишна униформа. 66% памук/32% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Училишна униформа се протегаат џегингс за јуниори од чудо нација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката