Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Лабави Дуксери За Жени Цветни Дуксери Женски Врвови Со Долги Ракави Црна XL

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Лабави Дуксери За Жени Цветни Дуксери Женски Врвови Со Долги Ракави

DEN 255.84

Достапност

КСЦИКД Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави за Жени Дозвола Лабави Дуксери За Жени Цветни Дуксери Женски Врвови со Долги Ракави . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестер Бои : Виолетова,Светло Виолетова,Црна,Сива,Светло Сива,Бела,Портокалова,Жолта Големина : S,M,L,XL,Xxlthekness : Мека И Удобна Сезона : Пролет/Зима/Fall Style : Слободно Време, Блузи, Пуловер, Секојдневен, Мода, 2024 Нови Пристигнувања, Sweartshirt, Hoodies Occasion : Шопинг, Одмор, Викенд, Патување, Дневно, спортски пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Врвови. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лилјак печати долг ракав врвот. Тиква печатени долг ракав врвот. Симпатична Дух Печати Долг Ракав Врвот. Ноќта На Вештерките Долг Ракав Врвот. Врвот На Долги Ракави На Сите Светци.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката