Тајни богатства женски и женски плус големина џемпер и панталони сет, 2 парчиња

Тајни богатства женски и женски плус големина џемпер и панталони сет, 2 парчиња

DEN 2.33

Достапност

Завршете го денот на пријатна нота со сет за спиење и панталони од тајно богатство. Доволно удобно за спиење, но доволно симпатично за грешки, овој разноврсен сет ве одржува да изгледате и да се чувствувате одлично. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/32% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : џемпери и џогери. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. џемпери Карактеристики : екипаж; стил на пулвер; опуштено вклопување; долги ракави; супер-меко чувство. Јогерс карактеристики : стил на влечење; еластична лента за половината; затегнати нозе со еластизирани манжетни .Енски џемпер и џогерс спијат поставени од тајни богатства.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката