Пимфилм Дуксер Улична Облека Дуксери Дуксери Преголеми Црвени С

Пимфилм Дуксер Улична Облека Дуксери Дуксери Преголеми Црвени С

DEN 2.33

Достапност

Женска Есенска И Зимска Лабава Серија За Печатење Со Врвни Букви Пуловер Дуксер Со Ракави За Рамо. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Обична Табела Со Големи Димензии со Долги Ракави : . Големина : С Биста : 118см/46,46" Рамо : 61см/24,02" Ракав : 55,5 см/21,85" Должина : 76см/29,92"Големина : М Биста : 122см/48,03" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 56,5 см/22,24" Должина : 77см/30,31"Големина : l Биста : 126cm/49.61" рамо : 63cm/24.80" ракав : 57.5 cm/22.64" должина : 78cm/30.71"големина : Xl Биста : 130cm/51.18" Рамо : 64cm/25.20" ракав : 58.5 cm/23.03" должина : 79cm/31.10"големина : xxl Биста : 134cm/52.76" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 59.5 cm/23.43" Должина : 80cm/31.50" Qty Style ® Ова е џемпер Со качулка за да ве излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ①Прилики и Должина За Хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски Денови. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент,Преголеми, Долги Ракави/.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката